• Dolar Alış TL
  • Dolar Satış TL
  • Euro Alış TL
  • Euro Satış TL
Reklam
Reklam

Hemşerimiz Mustafa Özer’in Başarısı; Takımını Şaha Kaldırdı

Reklam
, 0 Yorum

Uzun yıllar profesyonel liglerde mücadele ettikten sonra teknik direktörlüğe başlayan hemşerimiz Mustafa Özer, kariyerine yeni başarılar ekliyor. Özer, yeni çalıştırmaya başladığı ve ikinci ligde mücadele eden Ankara ekibi Bugsaş Spor’u şaha kaldırdı.

Uzun bir süreden bu yana Türkiye Büyük Millet Meclisinde teknik direktör olarak görev yapan Özer, geçtiğimiz aylarda Ankara takımı olan ve 2. lig beyaz grupta mücadele eden Bugsaş Spor’u çalıştırmaya başladı.  Özer’in takımı çalıştırmaya başlaması ile birlikte Bugsaş Spor hızlı bir yükselişe  geçti ve 8. sıradan 3.  sıraya yükseldi. Bugsaş Spor Özer’in yönetiminde oynadığı 4 maçın 3’ünü galip bitirmeyi başarırken bir maçta ise berabere kaldı.

Bir dönem Siirt Spor’u da çalıştıran hemşerimiz Özer,  yeni takımıyla şampiyonluk yaşamayı hedeflerken; “Benim dönemimde 4 maçta üç galibiyet ve bir beraberlik aldık. 8. sıradan 3.  sıraya yükseldik. 4 maçın 3’ünü galip birini ise berabere bitirdik. 4 gol yedik, 13 gol attık. Takımımız şu anda şampiyonluğun en büyük adalarından biridir” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN