• Dolar Alış TL
  • Dolar Satış TL
  • Euro Alış TL
  • Euro Satış TL
Reklam
Reklam

POLİS TEŞKİLATININ KURULUŞUNUN 174. YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERLE KUTLANACAK

Reklam
, 0 Yorum

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 174. Yıldönümü Türkiye genelinde olduğu gibi yarın İlimizde de etkinliklerle kutlanacak.

İlk etkinlik 09:00-09:30 saatleri arasında Cumhuriyet Meydanındaki ATATÜRK ANITINA çelenk sunumuyla start alacak. Çelenklerin sunumunu müteakip saygı duruşunda bulunulacak, İstiklal Marşımız okunarak Şanlı Bayraklarımız göndere çekilecek.

09:45-10:15 Saatleri arasında İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay tarafından makamında personellerinin tebriklerini kabul edecek.

10:30’da İl Emniyet Müdürlüğünden bir heyet İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay’ın başkanlığında Vali Ali Fuat Atik’i makamında ziyaret edecek.

Saat 14:00’te Yeni Emniyet Müdürlüğü binası önünde şehitlerin ruhlarını taziz için lokma dağıtımına başlanacak.

17:00-17:30 saatleri arasında Peri Masalı Düğün salonunda emniyet teşkilatı mensuplarının çocuklarına hamburger dağıtılacak. Yine Peri Masalı Düğün salonunda 17:30-19:00 saatleri arasında teşkilat mensuplarının çocuklarına palyaço gösterimi gerçekleştirilecek.

Kuruluşunun 174. Yıldönümünde huzur ve güvenimizin teminatı polis teşkilatının bütün mensuplarını tebrik ediyor, şehitlerine YÜCE ALLAH’TAN rahmetler, gazilerine ve hayatta olanlarına uzun ve hayırlı bir yaşam diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN